Qlik Sense. Analizy Business Intelligence w Twojej firmie

Platforma Qlik Sense to nowoczesne i jednocześnie intuicyjne narzędzie, pozwalające na szybką i precyzyjną analizę danych. Uzyskane wartości prezentowane są w postaci różnorodnych tabel oraz wykresów. Taka forma jest niezwykle przejrzysta i czytelna dla użytkownika aplikacji. Należący do grupy rozwiązań Business Intelligence Qlik Sense umożliwia nie tylko dostęp do kluczowych informacji, niezbędnych do podejmowania trafnych, biznesowych decyzji, ale też pozwala na rozwój i wzrost konkurencyjności firmy.

Platforma Qlik. Interaktywne analizy wspierające biznes

Qlik Sense łączy dane pochodzące z różnych źródeł, zatem znacząco skraca czas niezbędny do tego, aby przeanalizować wszelkie parametry. Z pomocą tego narzędzia będziesz mieć szybki dostęp nawet do tych danych, które do tej pory były dla Ciebie niewidoczne lub trudnodostępne. Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne rozwiązania oraz możliwości, Qlik Sense daje użytkownikom bardzo dużą elastyczność, sprawdza się zatem w wielu branżach, w których analityka danych jest podstawą funkcjonowania.

Dzięki Qlik Sense zyskasz nie tylko dostęp do aktualnych danych, ale będziesz też mógł zoptymalizować wiele kluczowych procesów. Użytkownicy cenią technologię Qlik Sense za:

●    zmniejszenie czasu generowania i uzyskiwania dostępu do informacji;

●    spadek kosztów operacyjnych;

●    możliwość całościowego spojrzenia na funkcjonowanie biznesu.

Każdy użytkownik, potrzebujący dodatkowych funkcji może rozszerzać system, dopasować go do swoich potrzeb, a także integrować z innymi narzędziami i systemami wykorzystywanymi w firmie.

Lepsza wizualizacja danych w Twojej firmie

Tworzenie analiz, wizualizacja danych oraz późniejsze wyciąganie wniosków to nieustanny proces. Dotyczy on większość strategicznych działów takich jak produkcja, dystrybucja, marketing, sprzedaż, czy wreszcie obsługa kadrowo-płacowa. Dzięki Qlik Sense można to zrobić zdecydowanie szybciej i tym samym zredukować koszty związane z realizacją zadań związanych z analityką.

Oprogramowanie Qlik Business jest niezwykle intuicyjne, przez co jego obsługa może być realizowana przez osoby zatrudnione w różnych działach i na rozmaitych stanowiskach. Na etapie wdrożenia istnieje możliwość skonfigurowania wielu funkcjonalności, a w razie potrzeby także ich późniejszej rozbudowy. Rozwiązanie Qlik Sense to często jedna z najlepszych inwestycji, przyczyniająca się do wzrostu innowacyjności firmy oraz modyfikacji kierunków jej rozwoju.

Główne zalety Qlik Sense

Zastanawiasz się, czy analiza danych Qlik Sense będzie przydatnym rozwiązaniem w Twojej firmie? Różnorodne korzyści pokazują, że warto zainwestować w tego typu oprogramowanie. Qlik Sense daje klientom wiele możliwości, przez co jest obecnie uznawany za liderem wśród wszystkich dostępnych na rynku systemów BI.

Wśród możliwości analitycznych Qlik Sense warto w szczególności wymienić:

●    nieograniczoną zdolność łączenie danych pochodzących z różnych źródeł;

●    intuicyjny interfejs użytkownika ułatwiający tworzenie wizualizacji danych;

●    możliwość ciekawej prezentacji różnych parametrów, przez to lepszej komunikacji z innymi pracownikami oraz kontrahentami;

●    szybkie generowanie nawet bardzo zaawansowanych analiz biznesowych;

●    moduły pozwalające na dostrzeżenie szerszego kontekstu między danymi.

Qlik Sense to wszechstronny system, który pozwala na dostosowanie go do swoich potrzeb w różny sposób. Oferuje on szeroką gamę funkcji, od personalizacji interfejsu użytkownika po zaawansowane opcje integracji z innymi systemami i platformami.

Niezależnie od tego, czy preferujesz wdrożenie w chmurze, na miejscu czy w modelu hybrydowym, Qlik Sense dostosowuje się do Twojej infrastruktury, a nie odwrotnie. To oznacza, że możesz elastycznie dostosować system do swojego środowiska IT.

Dodatkowo Qlik Sense udostępnia bogatą bibliotekę dodatków i rozszerzeń, które pozwalają dostosować funkcje analityczne do specyficznych potrzeb Twojej organizacji. Możesz więc swobodnie rozszerzać możliwości systemu, aby lepiej spełniał wymagania Twojego biznesu.

Poznaj intuicyjny charakter Qlik Sense

Chcesz szybciej analizować dane? Samoobsługowa platforma Qlik Sense zapewnia dostęp do wielu kluczowych parametrów, niezbędnych do tego, aby sprawnie funkcjonować w środowisku biznesowym. Przewaga tego rozwiązania nad innymi dostępnymi technologiami polega przede wszystkim na jego uniwersalności i szerokiej dostępności. Qlik BI narzędzia analityczne to hasła nierozerwalnie wiążące się z nowoczesnym biznesem, którego rozwój zależy w dużej mierze od sprawnego podejmowania decyzji i nieustannej elastyczności.

Wdrożenie systemu Business Intelligence w firmie oraz późniejsza, codzienna praca na aplikacjach analitycznych Qlik pozwalają na bieżącą analizę spływających danych oraz wyciąganie wniosków.


Dla kogo rozwiązanie Qlik Sense będzie najlepszym wyborem?

Technologię Qlik Sense poleca się wszystkim, którzy potrzebują szybkiego dostępu do danych i możliwości ich bieżącego analizowania. Z tego powodu oprogramowanie znajduje szerokie zastosowanie w wielu działach nowoczesnej firmy.

Narzędzie Qlik Sense można wykorzystać między innymi do:

●    analizy sprzedaży;

●    kalkulacji kosztów;

●    kontroli stanów magazynowych;

●    raportowania w działach controllingu;

●    zarządzania kwestiami personalnymi.

Tworzenie analiz, wizualizacja danych oraz inne możliwości Business Intelligence Qlik Sense

Korzystając z aplikacji Qlik Sense będziesz mieć dostęp do danych niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz oraz urządzenia, z jakiego korzystasz. To szczególnie ważne dla managerów oraz osób zarządzających przedsiębiorstwem, podejmujących kluczowe decyzje także, wtedy gdy znajdują się poza siedzibą firmy.

Qlik Sense został stworzony, jako narzędzie spełniające potrzeby zarówno dużych biznesów o międzynarodowym zasięgu, jak i niewielkich działalności. Z jego pomocą można korzystać z zaawansowanej analizy danych bez konieczności angażowania dodatkowych specjalistów, czy też inwestowania budżetu w kosztowne rozwiązania. Dla naszych klientów Qlik Sense to najlepsza, prosta w obsłudze platforma analityczna, pozwalająca generować interaktywne wykresy oraz porównywać wyniki z dowolnych przedziałów czasu.